Порадуйте шанувальника Гаррі Поттера першою в історії LEGO® моделлю Добі, домашнього ельфа з кубиків. Миттєво впізнавана фігурка має голову, яку можна змінювати, а також руки й пальці, щоб Добі міг тримати культові деталі, що входять до набору. Серед аксесуарів — детальна модель шкарпетки Гаррі Поттера, яку Гаррі використав, щоб звільнити Добі, у щоденнику Тома Редла, а також пудинг тітки Петунії, який «літає», щоб надихнути на спогади про класичні сюжети.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Возрастная группа | От 8 лет |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.43 кг |
| Вид | конструктор |
| Высота | 70 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 260 мм |
| З'єднання деталей | блочне |
| Количество деталей | 403 шт |
| Объем | 0.0035 м3 |
| Серія конструктора | LEGO Harry Potter |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | герої казок та мультфільмів |
| Тип игры | конструювання |
| Цвет | Різнобарвний |
| Ширина | 190 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 199 ₴







