Настав час Спайді! Навіть супергероям потрібна рука допомоги, і саме тоді на допомогу приходять такі союзники, як Чорна Пантера! Ця приємна 20-сантиметрова плюшева Чорна Пантера готова стати новим найкращим другом вашого маленького шанувальника Marvel. Плюшева Чорна Пантера – це справжні веселощі! Чорна Пантера стане ідеальним супутником у подорожі, на прогулянці, під час сну або просто граючись вдома.
Особливості:
Особливості:
У колекції Little Plush є різні види плюшевих героїв, кожен заввишки 20 см, зберіть їх усіх. Ліцензійний герой стане чудовою іграшкою для шанувальників пригод Спайда та його друзів.
Характеристики:
- Детально відтворені
- Висота 20 см
- Матеріал плюш
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Spidey |
| Материал | Плюш |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.06 кг |
| Возраст ребенка | 12+ |
| Высота | 70 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 220 мм |
| Объем | 0.0020 м3 |
| Особенности | детально відтворені |
| Размер | 20 см висота |
| Серия | Little Plush |
| Тип | Мягкая игрушка |
| Ширина | 130 мм |
Информация для заказа
- Цена: 579 ₴






