Настільне косметичне дзеркало з підсвічуванням. Для ідеального макіяжу і догляду за шкірою обличчя. З додатковим магнітним дзеркалом з 5-кратним збільшенням.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Beurer |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.98 кг |
| Высота | 90 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дзеркальна поверхня | 17.5 x 17.5 см |
| Длина | 240 мм |
| Керування | Сенсорне |
| Объем | 0.0052 м3 |
| Особенности | додаткове магнітне дзеркало з 5-кратним збільшенням |
| Питание | Батарейки /3хАА в комплекті |
| Подсветка | світлодіодне /28 led |
| Регулювання яскравості | Да |
| Тип | Дзеркало косметичне /настільне |
| Ширина | 240 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 272 ₴





