Терпіння та стратегія лежать в основі цієї яскравої дерев’яної гри на спритність Дженга для дітей віком від 3 років! Мета гри проста: ваша дитина повинна буде спочатку побудувати вежу, розмістивши блоки в ряди по 3 елементи і міксуючи кольори для додаткового задоволення!
Кожен ряд повинен розташовуватися перпендикулярно попередньому. Після побудови можлива гра на двох рівнях: гра з вивченням кольорів або гра в баланс. Діти, які хочуть вивчити кольори, повинні будуть кинути кубик, а потім видалити з вежі блок, який відповідає кольору, визначеному кубиком. Потім цю частину потрібно буде розташувати перпендикулярно - і лише однією рукою - на вершині вежі. Після цієї дії гра переходить до наступного гравця. Для старших гравців, які хочуть перевірити свою витримку та розвинути скрупульозність, доведеться знімати блок після кожного ходу однією рукою та повертати його наверх, не використовуючи кубики. Захоплююча гра для всієї родини!
Кожен ряд повинен розташовуватися перпендикулярно попередньому. Після побудови можлива гра на двох рівнях: гра з вивченням кольорів або гра в баланс. Діти, які хочуть вивчити кольори, повинні будуть кинути кубик, а потім видалити з вежі блок, який відповідає кольору, визначеному кубиком. Потім цю частину потрібно буде розташувати перпендикулярно - і лише однією рукою - на вершині вежі. Після цієї дії гра переходить до наступного гравця. Для старших гравців, які хочуть перевірити свою витримку та розвинути скрупульозність, доведеться знімати блок після кожного ходу однією рукою та повертати його наверх, не використовуючи кубики. Захоплююча гра для всієї родини!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Janod |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Предназначение | Для компании |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.19 кг |
| Вид | Настільна гра |
| Высота | 80 мм |
| Гарантія | 2 місяця |
| Длина | 250 мм |
| Материал | Дерево |
| Объем | 0.0022 м3 |
| Розвиток здібностей | вивченням кольорів |
| Тип | Детские |
| Цвет | різнокольоровий |
| Ширина | 110 мм |
Информация для заказа
- Цена: 859 ₴






