На крижині вже обідня пора! Допоможіть білому ведмедику погодувати своїх дитинчат у цій спільній грі з дерева та картону. Збирайте рибу по дорозі, щоб принести її голодним маленьким дитинчатам, які опинилися в кінці курсу, але стережіться пасток! Танучий лід, нафтові плями... Ти потрібен ведмедю!
У цю настільну гру, яка призначена для дітей віком від 4 років, можна грати за допомогою колеса, яке входить у комплект. Кожен гравець обертає колесо: ви приземлилися на айсберг? Потім покладіть один перед ведмедем, який може просунутися на одну клітинку вперед. Риба ? Зберіть рибу, яку ведмідь зможе віднести своїм дитинчатам. Термометр? О ні, лід тане: зніміть айсберг, і ведмідь повертається на один простір назад. Розлив нафти? Не пощастило, приберіть айсберг, і ведмідь повинен відійти на один простір назад. Ведмідь у воді? Шкода, що все повернулося на круги своя!
У цю настільну гру, яка призначена для дітей віком від 4 років, можна грати за допомогою колеса, яке входить у комплект. Кожен гравець обертає колесо: ви приземлилися на айсберг? Потім покладіть один перед ведмедем, який може просунутися на одну клітинку вперед. Риба ? Зберіть рибу, яку ведмідь зможе віднести своїм дитинчатам. Термометр? О ні, лід тане: зніміть айсберг, і ведмідь повертається на один простір назад. Розлив нафти? Не пощастило, приберіть айсберг, і ведмідь повинен відійти на один простір назад. Ведмідь у воді? Шкода, що все повернулося на круги своя!
Ця весела гра допоможе привернути увагу дітей до охорони навколишнього середовища та обіцяє довгі години гри з родиною чи друзями! Ця настільна гоночна гра містить: 1 жетон ведмедика, 2 жетони ведмежата, 2 жетони рибок, 10 айсбергів, 1 картонну дошку та 1 колесо з покажчиком. Грають від 2 до 6 гравців. Цей продукт виготовлено з FSC®-сертифікованого та іншого контрольованого матеріалу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Janod |
| Возрастная группа | От 4 лет |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.63 кг |
| Вид | Настільна гра |
| Высота | 40 мм |
| Гарантія | 2 місяця |
| Длина | 250 мм |
| Для кого | для хлопчика |
| Количество игроков | від 2 до 6 |
| Материал | Дерево |
| Назначение | Для всієї родини |
| Объем | 0.0025 м3 |
| Размер | 25 x 4.5 x 25 см |
| Тип | Детские |
| Цвет | різнокольоровий |
| Ширина | 250 мм |
Информация для заказа
- Цена: 959 ₴










