Від Сіднея до Лос-Анджелеса відкрийте для себе міфічні пам’ятники та тварин, які населяють планету, за допомогою цього картонного пазла із 100 елементів! Початківці дослідники та маленькі любителі географії від 6 років будуть у захваті. Ця чудова головоломка, детально проілюстрована, допоможе вашій дитині розвинути пам'ять і спритність. Завдяки великій кількості частин, ця головоломка обіцяє великі випробування та довгі миті веселощів! Він постачається з плакатом, який слугує орієнтиром для дитини, коли вона вперше це робить. Дуже практичний пазл зберігається в гарному футлярі з ручкою для зручного зберігання та транспортування! Ця головоломка виготовлена у Франції з використанням суміші картону FSC™ і чорнила на рослинній основі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Janod |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Тип | Пазл |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.65 кг |
| Высота | 50 мм |
| Гарантія | 2 місяця |
| Длина | 220 мм |
| К-ть фрагментів | 100 шт |
| Объем | 0.0030 м3 |
| Особенности | FSC-certified wood |
| Пол | Девочка |
| Розмір пазла | 50 x 40 x 0.2 см |
| Тематика | країни світу |
| Ширина | 270 мм |
Информация для заказа
- Цена: 799 ₴






