Мандрівник шукає скарб у єгипетській гробниці? Але стережіться мумії, яка зробить усе, щоб утримати його в полоні всередині храму! У цій настільній грі гравець повинен буде зібрати якомога більше шматочків скарбу і вибратися з храму до того, як мумія зачинить двері. Одиночна гра для дітей віком від 8 років, які можуть поодинці грати в цю пригоду в самому серці Єгипту.
Кожен хід гравець чергує роль дослідника та роль мумії. Кожен персонаж має свої кубики. Настільна гра, повна пасток і скарбів, у якій вам потрібно бути пильним, щоб виграти! Мумія налаштована не дозволияти вам піти зі своїми мощами. Маленькі шанувальники археології будуть у захваті! Ця 3D настільна гра містить: 1 дошку, 3 персонажів (мумію, дівчинку та хлопчика-дослідника), 2 кубики, 36 картонних елементів (12 карток скарбів, 12 карток пасток і декоративних елементів). Цей продукт виготовлено з FSC®-сертифікованого та іншого контрольованого матеріалу
Кожен хід гравець чергує роль дослідника та роль мумії. Кожен персонаж має свої кубики. Настільна гра, повна пасток і скарбів, у якій вам потрібно бути пильним, щоб виграти! Мумія налаштована не дозволияти вам піти зі своїми мощами. Маленькі шанувальники археології будуть у захваті! Ця 3D настільна гра містить: 1 дошку, 3 персонажів (мумію, дівчинку та хлопчика-дослідника), 2 кубики, 36 картонних елементів (12 карток скарбів, 12 карток пасток і декоративних елементів). Цей продукт виготовлено з FSC®-сертифікованого та іншого контрольованого матеріалу
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Janod |
| Возрастная группа | От 8 лет |
| Предназначение | Для компании |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.89 кг |
| Вид | Настільна гра |
| Высота | 50 мм |
| Гарантія | 2 місяця |
| Длина | 250 мм |
| Для кого | для хлопчика |
| Комплектация | ігровий кубик /2 шт |
| Материал | Дерево |
| Объем | 0.0031 м3 |
| Размер | 25 x 5.5 x 25 см |
| Тип | Детские |
| Ширина | 250 мм |
Информация для заказа
- Цена: 559 ₴












