Чудова іграшка, повна взаємодії в руках дитини! Наш маленький кролик із колекції Pure такий милий під цією аркою, повною сюрпризів для дітей від 12 місяців! Ця дерев’яна навчальна іграшка 3-в-1 розважить допитливих малюків завдяки адаптованим заняттям для раннього віку: кролику, який складається з 4 частин, які збираються, арці, по якій дитина може рухати 6 дерев’яних елементів, і, нарешті, веселій підставці-гойдалці. що обережно рухатиме його.
Ця чудова дитяча іграшка має красиві пастельні кольори та милих персонажів. Разом із цими новими товаришами малюки розвиватимуть свою дрібну моторику та гостроту зору, розважаючись. Наш Looping Basculo має розміри 20,8 x 21 см і виготовлений з деревини FSC® (деревини з екологічно чистих лісів).
Ця чудова дитяча іграшка має красиві пастельні кольори та милих персонажів. Разом із цими новими товаришами малюки розвиватимуть свою дрібну моторику та гостроту зору, розважаючись. Наш Looping Basculo має розміри 20,8 x 21 см і виготовлений з деревини FSC® (деревини з екологічно чистих лісів).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Janod |
| Пользовательские характеристики | |
| Mатеріал | дерево |
| Вес | 0.47 кг |
| Высота | 50 мм |
| Гарантія | 2 місяця |
| Длина | 220 мм |
| Для кого | для дівчаток |
| Категорія розвитку | моторика рук |
| Объем | 0.0024 м3 |
| Рекомендований вік | від 12 місяців |
| Розміри | 20.8 х 21 см |
| Тип игрушки | розвиваюча гра |
| Ширина | 220 мм |
Информация для заказа
- Цена: 699 ₴










