Маленьке лисеня, яке можна зібрати на чудовій основі з м’якими, дуже сучасними кольорами, оточене лабіринтом з бісеру для розвитку концентрації та моторики. Водний живопис.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Janod |
| Пользовательские характеристики | |
| Mатеріал | дерево /фанерна основа та китайська вишня |
| Вес | 0.22 кг |
| Высота | 100 мм |
| Гарантія | 2 місяця |
| Длина | 180 мм |
| Для кого | для дівчаток |
| Категорія розвитку | моторика рук |
| Объем | 0.0022 м3 |
| Рекомендований вік | 1+ |
| Розміри | 11 x 8 x 15 см |
| Тип игрушки | розвиваюча гра |
| Ширина | 120 мм |
Информация для заказа
- Цена: 549 ₴









