Ласкаво просимо до нашого дому! Цей 3-поверховий дерев'яний ляльковий будиночок займе почесне місце посеред спальні вашої дитини; він стане домом мрії для улюблених героїв малюків від 3 років. Будинок укомплектований 11 зручними дерев'яними аксесуарами: 1 диван, 1 журнальний столик і 1 зелень для вітальні; 1 круглий стіл, 1 стілець і 1 комод для їдальні; 1 ліжко, 1 стілець і 1 туалетний столик для спальні; і 1 раковина і дзеркало, і 1 унітаз для ванної кімнати.
Мансарду верхнього поверху можна обставити або прикрасити так, як забажає ваш малюк. Немає потреби в саморобці! Підлога та стіни цього чарівного дерев'яного будинку були прикрашені красивими принтами. Завдяки дверям, що відкриваються на магніті, є багато місця для гри. Будинок має магнітні двері, які широко відкриваються для гри, а потім закриваються, щоб зберігати все всередині для зручного транспортування. Ця лялька - сумісна з персонажами до 12 см - підказує найнеймовірніші історії! Години ігор і спілкування, які дозволять вашій дитині розвивати свою уяву та комунікабельність. Вигадана іграшка з деревини FSCTM для дітей від 3 років.
Мансарду верхнього поверху можна обставити або прикрасити так, як забажає ваш малюк. Немає потреби в саморобці! Підлога та стіни цього чарівного дерев'яного будинку були прикрашені красивими принтами. Завдяки дверям, що відкриваються на магніті, є багато місця для гри. Будинок має магнітні двері, які широко відкриваються для гри, а потім закриваються, щоб зберігати все всередині для зручного транспортування. Ця лялька - сумісна з персонажами до 12 см - підказує найнеймовірніші історії! Години ігор і спілкування, які дозволять вашій дитині розвивати свою уяву та комунікабельність. Вигадана іграшка з деревини FSCTM для дітей від 3 років.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Janod |
| Материал | Дерево |
| Пользовательские характеристики | |
| В комплекте | унітаз |
| Вес | 10.00 кг |
| Вид | Ляльковий будиночок |
| Возрастная группа | 3+ |
| Высота | 430 мм |
| Гарантія | 2 місяця |
| Длина | 170 мм |
| Объем | 0.0431 м3 |
| Пол | Девочка |
| Размер | 53 x 28 x 77 см |
| Тип | Игровой набор |
| Ширина | 590 мм |
Информация для заказа
- Цена: 5 499 ₴








