Ця чудова музична іграшка ідеально підходить для маленьких музикантів віком від 18 місяців, діти зможуть випробувати радість музичної імпровізації. До цієї музичної іграшки входять 2 палички, які ідеально підходять для знайомства ваших дітей з ударними інструментами та, ширше, з музикою. Дерев'яна музична іграшка для дітей від 18 місяців. Пройдіть слідами тигриці Тесс і левеняти Лео в цьому асортименті музичних іграшок. Вони перенесуть вас у поетичну подорож Африкою та Азією в ритмі чудових теплих звуків і кольорів.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Janod |
| Материал | Дерево |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.63 кг |
| Вид | Барабан |
| Возрастная группа | 1.5+ |
| Высота | 240 мм |
| Гарантія | 2 місяця |
| Длина | 170 мм |
| Объем | 0.0098 м3 |
| Пол | Мальчик |
| Размер | 24.8 x 24.8 x 13.1 см |
| Тема | музика |
| Тип | Музичний інструмент |
| Ширина | 240 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 399 ₴










