Подорожуйте з тигрицею Тесс та її гавайською гітарою м’яких і теплих кольорів. Грайте як зірка: укулеле ідеально підходить для того, щоб допомогти вашій дитині навчитися грати на гітарі, відкриваючи для себе звуки. До цієї музичної іграшки додається додатковий набір струн. Дерев'яна музична іграшка для дітей від 3 років. Пройдіть слідами тигриці Тесс і левеняти Лео в цьому асортименті музичних іграшок. Вони перенесуть вас у поетичну подорож Африкою та Азією в ритмі чудових теплих звуків і кольорів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Janod |
| Материал | Дерево |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.62 кг |
| Вид | Укулеле |
| Возрастная группа | 3+ |
| Высота | 70 мм |
| Гарантія | 2 місяця |
| Длина | 560 мм |
| Объем | 0.0082 м3 |
| Пол | Мальчик |
| Размер | 52.8 x 18 x 6 см |
| Тема | музика |
| Тип | Музичний інструмент |
| Ширина | 210 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 399 ₴











