Дозвольте левеняті Лео показати вам ритми савани з цим гарним барвистим бубном. Ця музична іграшка допоможе вашій дитині познайомитися зі звуками і, ширше, з музикою. Якщо використовувати його обома руками, він поєднує звук тарілок і барабана. Ідеально підходить для розвитку координації та стимулювання музичного пробудження маленьких артистів. Дерев'яна музична іграшка для дітей від 18 місяців. Пройдіть слідами тигриці Тесс і левеняти Лео в цьому асортименті музичних іграшок. Вони перенесуть вас у поетичну подорож Африкою та Азією в ритмі чудових теплих звуків і кольорів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Janod |
| Материал | Дерево |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.16 кг |
| Вид | Бубон |
| Возрастная группа | 1.5+ |
| Высота | 50 мм |
| Гарантія | 2 місяця |
| Длина | 200 мм |
| Объем | 0.0020 м3 |
| Пол | Мальчик |
| Тема | музика |
| Тип | Музичний інструмент |
| Ширина | 200 мм |
Информация для заказа
- Цена: 859 ₴



