Швидше! Злови всю рибу! З птахом на голові та магнітом на кінчику пташиного дзьоба точність є обов’язковою, щоб успішно зловити якомога більше риби. Але будьте уважні, час спливає! Ваша черга закінчується, коли пісочний годинник порожній! Крім того, переконайтеся, що ви зловили правильну рибу: того самого кольору, що й ваш птах, інакше ви програєте гру!
Ця гра містить: 1 ігрову дошку, 2 картонних пташки, які тримаються на місці 2 гумками , 1 пісочний годинник і 12 дерев'яних рибок. Ідеально підходить для розвитку концентрації. Гра на спритність для дітей від 3 років. Ми мріяли про цей асортимент для дня народження як про вибух сміху та гарного гумору. Кумедні тварини та чудові кольори поєднуються, щоб створити ідеальний рецепт для чудового дня народження.
Ця гра містить: 1 ігрову дошку, 2 картонних пташки, які тримаються на місці 2 гумками , 1 пісочний годинник і 12 дерев'яних рибок. Ідеально підходить для розвитку концентрації. Гра на спритність для дітей від 3 років. Ми мріяли про цей асортимент для дня народження як про вибух сміху та гарного гумору. Кумедні тварини та чудові кольори поєднуються, щоб створити ідеальний рецепт для чудового дня народження.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Janod |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.59 кг |
| Вид | Настільна гра |
| Высота | 50 мм |
| Гарантія | 2 місяця |
| Длина | 220 мм |
| Комплектация | рибки /12 шт |
| Материал | Дерево |
| Объем | 0.0032 м3 |
| Размер | 29.5 x 5 x 22 см |
| Тип | Детские |
| Ширина | 290 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 199 ₴












