Цей яскраво-кольоровий трикутник перенесе вас у тропічну пригоду! Ця іграшка для раннього навчання обіцяє багато нових відкриттів для дитини. Ця дерев'яна іграшка ідеально підходить для 7 видів діяльності: лабіринт, дзеркало, шестерінки для обертання, гайки для закручування, рахівниці, дощова паличка та циліндри для вирівнювання. Діти віком від 1 року зможуть розвивати дрібну моторику, координацію та знайомитися з кольорами та формами! Фарба на водній основі. Виготовлений з деревини, сертифікованої FSCTM. Іграшка для дітей від 12 місяців.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Janod |
| Пользовательские характеристики | |
| Mатеріал | дерево |
| Вес | 0.89 кг |
| Высота | 220 мм |
| Гарантія | 2 місяця |
| Длина | 180 мм |
| Для кого | для дівчаток |
| Категорія розвитку | координація рухів |
| Объем | 0.0087 м3 |
| Рекомендований вік | 1+ |
| Розміри | 19.8 x 18 x 15.8 см см |
| Тип игрушки | розвиваючий центр |
| Ширина | 220 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 399 ₴












