У яку пору року з дерев опадає листя? Зі зміною пір року змінюється і матінка-природа, і іноді батькам важко пояснити своїм дітям, як це працює. Цей сезонний дерев’яний календар допоможе дитині легко орієнтуватися в поняттях, пов’язаних із часом.
Повертаючи колесо зверху, ваша дитина вибере пору року. У нижній частині дошки ви знайдете місяці року, де ви можете розмістити 12 магнітів, які представляють важливі річні події. Поточний місяць визначається за допомогою магніту. Щоб допомогти дітям точніше вивчити пори року, календар також містить інформацію про погоду, фрукти та овочі та одяг, які відповідають обраній порі року. Коробка містить 4 відділення для зберігання 125 дерев’яних магнітів і 4 картки з візерунками для копіювання. Ця розважальна іграшка допоможе вашій дитині краще зрозуміти поняття часу, розважаючись. Магнітна іграшка для дітей від 3 років.
Повертаючи колесо зверху, ваша дитина вибере пору року. У нижній частині дошки ви знайдете місяці року, де ви можете розмістити 12 магнітів, які представляють важливі річні події. Поточний місяць визначається за допомогою магніту. Щоб допомогти дітям точніше вивчити пори року, календар також містить інформацію про погоду, фрукти та овочі та одяг, які відповідають обраній порі року. Коробка містить 4 відділення для зберігання 125 дерев’яних магнітів і 4 картки з візерунками для копіювання. Ця розважальна іграшка допоможе вашій дитині краще зрозуміти поняття часу, розважаючись. Магнітна іграшка для дітей від 3 років.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Janod |
| Пользовательские характеристики | |
| Mатеріал | дерево |
| Вес | 2.52 кг |
| Высота | 30 мм |
| Гарантія | 2 місяця |
| Длина | 340 мм |
| Для кого | для дівчаток |
| Категорія розвитку | дослідження /легко орієнтуватися в поняттях, пов’язаних із часом |
| Количество деталей | 129 шт (125 дерев’яних магнітів і 4 картки з візерунками) |
| Объем | 0.0045 м3 |
| Рекомендований вік | 3+ |
| Тип игрушки | календар |
| Ширина | 440 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 799 ₴












