Acer Персональний комп'ютер моноблок Aspire C24-1851 23.8" FHD, Intel i7-1360P, 16GB, F1TB, UMA, WiFi, кл+м,
- Нет в наличии
- Код: DQ.BKNME.004
38 399 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Цей стильний моноблок має 23.8-дюймовий Full HD-екран, який ідеально підходить для розваг і роботи. Внутрішній процесор Intel Core забезпечує високу продуктивність і швидку роботу. Комп'ютер має багато роз'ємів і можливість розширення, а також вбудований Wi-Fi модуль для зручного підключення до мережі. Acer Aspire C24-1851 - це надійний і функціональний вибір для багатьох потреб користувача.
Важливо! Цей пристрій відповідає вимогам для безкоштовного апгрейда до Windows 11, але за умови попереднього придбання та встановлення офіційної Windows 10, версії 2004 або вище
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acer |
| Тип настольного ПК | Моноблок |
| Мультимедиа | |
| Встроенный микрофон | Да |
| Корпус | |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність SSD накопичувача | 1024 ГБ |
| Вбудована Веб Камера | Да |
| Вес | 6.35 кг |
| Встроенные динамики | Да |
| Высота | 520 мм |
| Габарити (ВхШхГ) | 405.24 x 540.4 x 37.3 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диагональ экрана | 23.8 " |
| Длина | 620 мм |
| Количество ядер | 12 /4 P-core/8 E-core |
| Комплектация | бездротові клавіатура і миша |
| Кількість потоків | 16 потоків |
| Мoдель | 1360P |
| Мережа | Bluetooth v5 |
| Модель відеокарти | Intel Iris Xe Graphics |
| Обсяг ОЗУ | 16 ГБ /8 x2 GB |
| Объем | 0.0580 м3 |
| Попередньо встановлена ОС | Dos |
| Потужність БЖ | 65 Вт |
| Процессор | Intel Core i7 |
| Разъемы | 1 х Audio jacks |
| Розподільна здатність | 1920x1080 пікс |
| Тактова частота з Turbo Boost / Core | 5.00 ГГц |
| Тактовая частота | 2666 МГц /3 200 МГц |
| Тип | Моноблок |
| Тип відеокарти | вбудована |
| Тип матрицы | IPS |
| Тип накопителя | SSD |
| Тип памяти | DDR4 |
| Ширина | 180 мм |
Информация для заказа
- Цена: 38 399 ₴











