Давайте проведемо день, повний веселощів, разом із CoComelon Dress Up JJ. Іграшка ідеально підходить за розміром і поставляється з двома нарядами. У комплект входить чарівний блакитний комбінезон, улюблена сорочка та шорти з плюшевим ведмедиком Джей-Джей, тож Джей-Джей готовий до ігор, сну та школи! У нього також є черевики, які можна взути, щоб вивести його на вулицю пограти!
Дитині сподобається рольова гра з новим Dress Up JJ. Рольова гра допомагає розширити уяву дитини, яку заохочує ця надзвичайно весела лялька JJ. Надихайте та розвивайте уяву своїх малюків, дітям буде весело вчитися та гратися з іграшками та аксесуарами разом з чарівним Джей Джеєм. Ігровий набір CoComelon Large Doll Dress Up JJ стане чудовим подарунком для вашої дитини.
Дитині сподобається рольова гра з новим Dress Up JJ. Рольова гра допомагає розширити уяву дитини, яку заохочує ця надзвичайно весела лялька JJ. Надихайте та розвивайте уяву своїх малюків, дітям буде весело вчитися та гратися з іграшками та аксесуарами разом з чарівним Джей Джеєм. Ігровий набір CoComelon Large Doll Dress Up JJ стане чудовим подарунком для вашої дитини.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Cocomelon |
| Пользовательские характеристики | |
| В комплекте | Лялька Джей Джей |
| Вес | 0.50 кг |
| Возрастная группа | 2+ |
| Высота | 100 мм |
| Гарантія | 14 днів |
| Длина | 300 мм |
| Объем | 0.0072 м3 |
| Особенности | Розвиває уяву та навчає |
| Пол | Мальчик |
| Размер | 23 см (висота ляльки) |
| Тема | ігри з ляльками |
| Тип | Игровой набор |
| Упаковка | картонна коробка /з пластиком |
| Ширина | 240 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 459 ₴






