Дзинь, Дзелинь! Це Джей Джей на лінії? Час зателефонувати за допомогою музичного телефону CoComelon. Завдяки пісні «ABC Song» і різноманітним веселим звукам, як-от мелодія дзвінка та гудок набору, ваш малюк відчує, що у нього є власний телефон!
Натисніть сонечко, щоб активувати мелодію дзвінка, гудок набору, пісню «ABC Song» та інші веселі звуки На іграшковому екрані телефону зображені персонажі CoComelon, як-от Сесі, Йойо, ТомТом, Белла, Коді, Ніна і, звісно, сам головний герой Джей Джей! Ідеальний подарунок для малюків і дітей дошкільного віку, музичний мобільний телефон CoComelon також сприятеме покращенню дрібної моторики рук.
Натисніть сонечко, щоб активувати мелодію дзвінка, гудок набору, пісню «ABC Song» та інші веселі звуки На іграшковому екрані телефону зображені персонажі CoComelon, як-от Сесі, Йойо, ТомТом, Белла, Коді, Ніна і, звісно, сам головний герой Джей Джей! Ідеальний подарунок для малюків і дітей дошкільного віку, музичний мобільний телефон CoComelon також сприятеме покращенню дрібної моторики рук.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cocomelon |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.08 кг |
| Вид | музичний телефон |
| Высота | 20 мм |
| Гарантія | 14 днів |
| Длина | 130 мм |
| Комплектация | Батарейки |
| Объем | 0.0002 м3 |
| Особенности | зі звуковими ефектами /та світлові ефекти |
| Пол | Для мальчиков |
| Рекомендований вік | від 2-х років |
| Тип | інтерактивна іграшка |
| Ширина | 70 мм |
| Элементы питания | LR44 x 3 шт. |
Информация для заказа
- Цена: 599 ₴







