CoComelon Ігровий набір Feature Vehicle Deluxe Transforming Fire Truck Пожежна машина-трансформер з
- Нет в наличии
- Код: CMW0220
3 369 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Хутчіш мчіть на допомогу з пожежною машиною-трансформеріом CoComelon! Ця 3-рівнева пожежна машина з підсвіткою, звуковим супроводом та поворотною висувною драбиною допоможе пожежникам Джей Джею та Ніні швидко дістатися та вирішити будь-які надзвичайні ситуації.
Використовуйте радіо станцію, щоб викликати пожежного песика для підкріплення! Коли пожежа згасне, пожежна машина відтворює відомі уривки з пісень «Jobs & Career Song», «Пісня про роботу та кар’єру» та «Helping Song», «Пісня допомоги». З пожежною машиною-трансформером CoComelon ваша дитина у ігровій формі дізнається про важливість правильного поводження з вогнем та алгоритми гасіння пожеж разом з Ніною та Джей Джеєм!
Використовуйте радіо станцію, щоб викликати пожежного песика для підкріплення! Коли пожежа згасне, пожежна машина відтворює відомі уривки з пісень «Jobs & Career Song», «Пісня про роботу та кар’єру» та «Helping Song», «Пісня допомоги». З пожежною машиною-трансформером CoComelon ваша дитина у ігровій формі дізнається про важливість правильного поводження з вогнем та алгоритми гасіння пожеж разом з Ніною та Джей Джеєм!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cocomelon |
| Пользовательские характеристики | |
| В комплекте | інструкція |
| Вес | 2.35 кг |
| Вид | пожежна машина /трансформер |
| Возрастная группа | 3+ |
| Высота | 390 мм |
| Гарантія | 14 днів |
| Длина | 510 мм |
| Объем | 0.0318 м3 |
| Особенности | Рятувальна драбина обертається на 360 градусів, піднімається та опускається |
| Стать дитини | хлопчик |
| Тип | наземний транспорт |
| Ширина | 160 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 369 ₴









