Класична конячка - приємний друг кожної дитини, який буде з нею на кожному етапі шляху, поки вона опановує основні навички, необхідні для катання на велосипеді впродовж усього життя. Колеса My Buddy Wheels можна прати і легко знімати, щоб вони могли супроводжувати дитину, в яку б пригоду вона не вирушила!
My Buddy Wheels допомагає дитині освоїти основні навички, необхідні для їзди на велосипеді, поєднуючи велобіг з м'яким приємним другом, щоб зробити пригоду більш захопливою і привабливою для вашої дитини!
My Buddy Wheels допомагає дитині освоїти основні навички, необхідні для їзди на велосипеді, поєднуючи велобіг з м'яким приємним другом, щоб зробити пригоду більш захопливою і привабливою для вашої дитини!
Особливості продукту:
- Регульоване кермо з м'якими гумовими накладками
- Регульоване за висотою сидіння зі зручною ручкою регулювання
- Регульоване сидіння і кермо
- Приятель, що миється, легко знімається
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | YVolution |
| Цвет | Коричневый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3.65 кг |
| Вид | Біговел |
| Высота | 380 мм |
| Вік дитини від | 2-х років |
| Вік дитини до | 4х років |
| Габарити | 75 x 28 x 56 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 130 мм |
| Нагрузка | 20 кг |
| Объем | 0.0277 м3 |
| Особенности | висота сидіння регулюється |
| Ширина | 560 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 880 ₴











