Яскрава м’яка іграшка Pyxl із колекції DevSeries Collector Plush, що неповторно передає емоцію обраного персонажу. Це унікальна 20 сантиметрова плюшева іграшка створена на основі головного творця Пекельної вежі, яка тут, щоб вести вас угору. Іграшка детально відтворена за мотивами відомого персонажу з онлайн гри Roblox та виготовлена із суперм’якої поліестерової тканини. Також іграшка містить ексклюзивний віртуальний код предмета, який відкриває унікальний аксесуар для вашого Roblox аватара, доступний лише з іграшками DevSeries. Зберіть свою власну колекцію плюшевих героїв з DevSeries. Офіційно ліцензований продукт Arsenal Reloaded від Jazwares.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Jazwares |
| Материал | Текстиль |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.16 кг |
| Возраст ребенка | 6+ |
| Высота | 200 мм |
| Гарантія | 14 днів |
| Длина | 260 мм |
| Комплектация | Ексклюзивний код для отримання предмету в онлайн грі «ROBLOX» |
| Объем | 0.0062 м3 |
| Размер | 20 см висота |
| Тип | Мягкая игрушка |
| Ширина | 120 мм |
Информация для заказа
- Цена: 795 ₴








