Яскрава м’яка іграшка Chief Rotten із колекції DevSeries Collector Plush, що неповторно передає емоцію обраного персонажу. Це унікальна 20 сантиметрова плюшева іграшка створена на основі найвідомішого жителя Брукхейвена, який тут, щоб патрулювати ваш дім. Іграшка детально відтворена за мотивами відомого персонажу з онлайн гри Roblox та виготовлена із суперм’якої поліестерової тканини. Також іграшка містить ексклюзивний віртуальний код предмета, який відкриває унікальний аксесуар для вашого Roblox аватара, доступний лише з іграшками DevSeries. Зберіть свою власну колекцію плюшевих героїв з DevSeries. Офіційно ліцензований продукт Arsenal Reloaded від Jazwares.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Jazwares |
| Материал | Текстиль |
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.19 кг |
| Возраст ребенка | 6+ |
| Высота | 230 мм |
| Гарантія | 14 днів |
| Длина | 130 мм |
| Комплектация | Ексклюзивний код для отримання предмету в онлайн грі «ROBLOX» |
| Объем | 0.0039 м3 |
| Размер | 20 см висота |
| Тип | Мягкая игрушка |
| Ширина | 130 мм |
Информация для заказа
- Цена: 559 ₴








