Яскрава м’яка іграшка Green Ninja із колекції DevSeries Collector Plush, що неповторно передає емоцію обраного персонажу. Це унікальна 20 сантиметрова плюшева іграшка створена за мотивами популярного стажера ніндзюцу з Ninja Legends, який тут, щоб покращити ваш декор. Іграшка детально відтворена за мотивами відомого персонажу з онлайн гри Roblox та виготовлена із суперм’якої поліестерової тканини. Також іграшка містить ексклюзивний віртуальний код предмета, який відкриває унікальний аксесуар для вашого Roblox аватара, доступний лише з іграшками DevSeries. Зберіть свою власну колекцію плюшевих героїв з DevSeries. Офіційно ліцензований продукт Arsenal Reloaded від Jazwares.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Jazwares |
| Материал | Текстиль |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.13 кг |
| Возраст ребенка | 6+ |
| Высота | 120 мм |
| Гарантія | 14 днів |
| Длина | 220 мм |
| Комплектация | Ексклюзивний код для отримання предмету в онлайн грі «ROBLOX» |
| Объем | 0.0037 м3 |
| Размер | 20 см висота |
| Тип | Мягкая игрушка |
| Ширина | 140 мм |
Информация для заказа
- Цена: 559 ₴








