Пориньте у веселу гру разом з Arsenal Reloaded: Rivals Multipack від DevSeries. Ігровий набір містить шість рухомих фігурок розміром 7 сантиметрыв та шість унікальних аксесуарів, укомплектована всім необхідним для перемог. Розкрийте свій ігровий простір із Hackula, Performer, Phantina, Bishop of Time, Isaiah і Zombella.
Кожна фігурка має рухомі частини тіла, сумісні та взаємозамінні з частинами інших оригінальних фігурок DevSeries, тому створюйте власні унікальні скіни та додавайте нові комбо на карту. Також з набором в комплекті йде ексклюзивний код для отримання віртуального предмета, який відкриває унікальний віртуальний предмет у грі в Arsenal Reloaded в Roblox. Створіть свою унікальну колекцію іграшок DevSeries із культовими персонажами з ваших улюблених ігор. Офіційно ліцензований продукт Arsenal від Jazwares.
Кожна фігурка має рухомі частини тіла, сумісні та взаємозамінні з частинами інших оригінальних фігурок DevSeries, тому створюйте власні унікальні скіни та додавайте нові комбо на карту. Також з набором в комплекті йде ексклюзивний код для отримання віртуального предмета, який відкриває унікальний віртуальний предмет у грі в Arsenal Reloaded в Roblox. Створіть свою унікальну колекцію іграшок DevSeries із культовими персонажами з ваших улюблених ігор. Офіційно ліцензований продукт Arsenal від Jazwares.
Характеристики:
- Висота фігурок - 7 см
- Вікова категорія – 6 +
- Розміри упаковки - 6 х 25,5 х 21 см
- Матеріал - пластик
Комплектація:
- Фігурки героїв – DevSeries Multipack Arsenal W1 6 шт.
- Аксесуари
- Контрольний список колекціонера
- Ексклюзивний код для отримання предмету у грі «ROBLOX»
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Jazwares |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.28 кг |
| Вид | фігурка |
| Высота | 60 мм |
| Гарантія | 14 днів |
| Длина | 220 мм |
| Комплектация | аксесуари |
| Объем | 0.0033 м3 |
| Рекомендований вік | від 6 років |
| Розміри | 7 см висота |
| Тип | Игровой набор |
| Ширина | 250 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 395 ₴












