Сідайте в бойовий автобус разом з Cluck (Eggsplosive) Це 10 сантиметрова ігрова фігурка створена за мотивами популярному скіна з гри Fortnite що постачається з інструментом Drummies Harvesting. Особливістю фігурки є висока деталізація та рухомі частини тіла, 28 точок артикуляції, тож ви можете встановити його у своїй улюбленій епічній позі. Продукт офіційно ліцензований Epic Games
Характеристики
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Вес | 0.11 кг |
| Вид | фігурка |
| Высота | 50 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 230 мм |
| Комплектация | Колекційна фігурка Fortnite Solo Mode Cluck – Eggsplosive – 1 шт |
| Объем | 0.0017 м3 |
| Особенности | 28 точок артикуляції |
| Рекомендований вік | від 8 років |
| Розміри | 10 см висота |
| Тип | ігрові фігурки |
| Ширина | 150 мм |
Информация для заказа
- Цена: 595 ₴












