Сідайте в бойовий автобус разом з Joltara. Це 10 сантиметрова ігрова фігурка створена за мотивами популярному скіна з гри Fortnite що постачається з інструментом Phantasmic Pulse Harvesting Tool. Особливістю фігурки є висока деталізація та рухомі частини тіла, 28 точок артикуляції, тож ви можете встановити його у своїй улюбленій епічній позі. Об’єднайте Joltara з іншими фігурками Fortnite і створіть свій загін. Продукт офіційно ліцензований Epic Games.
Характеристики
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Вес | 0.08 кг |
| Вид | фігурка |
| Высота | 50 мм |
| Гарантія | 14 днів |
| Длина | 240 мм |
| Комплектация | Колекційна фігурка Fortnite Solo Mode Joltara – 1 шт |
| Объем | 0.0018 м3 |
| Особенности | 28 точок артикуляції |
| Рекомендований вік | від 8 років |
| Розміри | 10 см висота |
| Тип | ігрові фігурки |
| Ширина | 150 мм |
Информация для заказа
- Цена: 595 ₴











