Професійний завершальний штрих до латте, капучіно, макіато, гарячого шоколаду або матча латте. Приготування кремоподібної піни за лічені секунди. Віночок із нержавіючої сталі для вражаючих результатів. Форма корпусу забезпечує зручність використання. Дизайн із подвійними стінками. Відмінно підходить для незбираного молока, білкового порошку, коктейлів та фруктових напоїв. Нестаріючий та компактний дизайн. Не містить бісфенолу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sencor |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.06 кг |
| Высота | 220 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 120 мм |
| Мощность | 1100-3500 об/хв |
| Об'єм резервуару | 150 мл (спінювання)/300 мл (перемішування) |
| Объем | 0.0037 м3 |
| Особенности | зручна кнопка увімкнення/вимкнення |
| Тип | Портативный |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 140 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 599 ₴



