Арена Infinity Nado V Wrestle Throne M - арена для проведення турнірів дзиґ як двох так і декількох гравців . Ззовні має квадратну форму з рядом удосконалень для більш видовищних боїв. Головною особливість арени є її надзвичайна форма бойової площини. По кутах арени розташовані жолоби для одночасного старту чотирьох дзиґ, виконаних під нахилом і спрямованих до центру арени, котрі підчас змагання додають непередбачуваності та гостроти бою. Також уздовж кожної зі сторін арени розташовані пастки для дзиґ, що можуть пришвидшити визначення переможця та переможеного. Основу виконано з міцного пластику під не великим кутом для більш динамічного бою.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Infinity Nado |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.58 кг |
| Вид | Арена для дзиґ Nado |
| Возрастная группа | 5+ |
| Высота | 150 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 550 мм |
| Объем | 0.0454 м3 |
| Пол | Мальчик |
| Размер | 56 х 56 х 15 см |
| Тема | спорт |
| Тип | Игровой набор |
| Ширина | 550 мм |
Информация для заказа
- Цена: 998 ₴






