Акумулятор для хаба Ajax - це літій-іонний полімерний елемент живлення, що перезаряджається, який використовується в системах сигналізації Ajax. Він забезпечує безперебійну роботу хаба в разі вимкнення електроенергії.
Особливості:
Особливості:
Робоча напруга акумулятора становить 3,7 В, а ємність - 3000 мАг. Цього достатньо для роботи хаба протягом 16 годин у режимі очікування. Споживана потужність хаба становить 11,1 Вт, що дозволяє йому споживати мінімальну кількість енергії.
Акумулятор для хаба Ajax - це надійне і довговічне джерело живлення, яке забезпечує безперебійну роботу системи сигналізації.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ajax |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.05 кг |
| Высота | 80 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 40 мм |
| Количество | 1 шт. |
| Объем | 0.0000 м3 |
| Совместимость | для хабів Ajax /(Hub 2 Plus) |
| Тип | Аккумулятор |
| Ширина | 10 мм |
Информация для заказа
- Цена: 619 ₴



