Плата блока живлення для Hub 2 захищає від стрибків напруги. Вона під'єднується до електромережі та забезпечує стабільне живлення для ретрансляторів і хабів. Плата має штекер power jack і клемний перехідник, що дає змогу під'єднувати її до різних типів електромереж.
Особливості:
Особливості:
- Споживана потужність: 10 Вт
- Вхідна напруга: 110 - 240 В AC, 50/60 Гц
- Допустима вологість: до 75%
- Розміри: 163 × 163 × 36 мм
- Вага: 350 г
- Термін служби: 10 років
- Гарантія: 24 місяці
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ajax |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.05 кг |
| Высота | 20 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 70 мм |
| Количество | 1 шт. |
| Объем | 0.0001 м3 |
| Совместимость | для хабів Ajax |
| Тип | Плата |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 100 мм |
Информация для заказа
- Цена: 669 ₴



