Плату блока живлення для Hub 2 розроблено з метою забезпечення захисту від можливих перепадів напруги. Це особливо актуально під час використання таких плат для забезпечення надійності в приміщеннях із нестабільним електропостачанням. Цей блок живлення сприяє під'єднанню ретрансляторів і хабів до мереж із низькою напругою. У його конструкції є роз'єм power jack і комплектний клемний перехідник для зручності. Сама плата легко встановлюється в корпус необхідного пристрою.
Особливості:
Особливості:
- Вихідна напруга: 4,8 В з точністю ± 5%;
- Вхідна напруга: від 4,2 В до 16 В;
- Максимальний вхідний струм: 2,2 А за 4,2 В і 0,5 А за 16 В;
- Компактні розміри: 98 × 70 × 17 мм.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ajax |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.07 кг |
| Высота | 170 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 110 мм |
| Количество | 1 шт. |
| Объем | 0.0006 м3 |
| Совместимость | для хабів Ajax /(Hub2, Hub2 Plus) |
| Тип | Плата |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 30 мм |
Информация для заказа
- Цена: 669 ₴





