
HAMA Кабель DP - DVI 4K, 1,5m, чорний
- Нет в наличии
- Код: 00200713
549 ₴
HAMA Кабель DP - DVI 4K, 1,5m, чорнийНет в наличии
549 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Для ідеальної якості в Ultra-HD із високою роздільною здатністю з 4096x2160 (4K) пікселями.
Подвійне екранування для хорошого зменшення електромагнітних перешкод.Тонкий штекер особливо ідеальний для мобільних і плоских пристроїв або коли простір обмежений. Гнучкі матеріали гарантують оптимальний захист від перегинів і запобігають обриву кабелю. Високоякісні матеріали та виготовлення гарантують відмінну якість передачі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HAMA |
| Тип | Кабель |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.14 кг |
| Вид | кабель |
| Высота | 40 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 230 мм |
| Назначение | відео |
| Объем | 0.0013 м3 |
| Підтримуваний дозвіл | 4096 x 2160 |
| Разъем 1 | DVI-D /Dual-Link |
| Разъем 2 | DisplayPort |
| Ширина | 140 мм |
Информация для заказа
- Цена: 549 ₴

