Acer Персональний комп'ютер моноблок Aspire C27-1800 27" FHD, Intel i5-1335U, 32GB, F1TB, UMA, WiFi, кл+м, без
- Нет в наличии
- Код: DQ.BKKME.00K
38 999 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Усе в одному місці. Модель Aspire серії C має винятковий дизайн, що економить місце. Вбудовані в надтонку рамку найновіші процесори Intel Core 13-го покоління забезпечують потужність, оптимізовану для щоденного використання. Завдяки лише найновішим технологіям, застосованим у пристрої, кожен член сім’ї зможе легко виконувати свої завдання. Вони так швидко закінчать роботу, що залишиться час для дозвілля!
Важливо! Цей пристрій відповідає вимогам для безкоштовного апгрейда до Windows 11, але за умови попереднього придбання та встановлення офіційної Windows 10, версії 2004 або вище
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acer |
| Тип настольного ПК | Моноблок |
| Мультимедиа | |
| Встроенный микрофон | Да |
| Корпус | |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність SSD накопичувача | 1024 ГБ |
| Вбудована Веб Камера | Да |
| Вес | 7.40 кг |
| Встроенные динамики | Да |
| Высота | 580 мм |
| Габарити (ВхШхГ) | 612.5 x 37.3 x 445.52 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диагональ экрана | 27 " |
| Длина | 740 мм |
| Звук | Built-in stereo speakers |
| Количество ядер | 10 ядер |
| Комплектация | USB клавіатура і USB миша |
| Кількість потоків | 12 потоків |
| Мoдель | 1335U |
| Мережа | Bluetooth v5 |
| Обсяг ОЗУ | 32 ГБ |
| Объем | 0.0858 м3 |
| Попередньо встановлена ОС | Dos |
| Потужність БЖ | 65 Вт |
| Процессор | Intel Core i5 |
| Разъемы | 1 х Audio jacks |
| Розподільна здатність | 1920x1080 пікс |
| Серія відеокарти | Intel HD Graphics |
| Тактовая частота | 2666 МГц |
| Тип | Моноблок |
| Тип відеокарти | вбудована |
| Тип матрицы | IPS |
| Тип накопителя | SSD |
| Тип памяти | DDR4 |
| Частота процессора | 4.6 ГГц |
| Ширина | 200 мм |
Информация для заказа
- Цена: 38 999 ₴












