Колекційна фігурка The Foundation (Dark) входить до ексклюзивної серії Master Grade. The Foundation (Dark) - 10 сантиметрова делюкс фігурка, що постчається в колекційній упаковці преміум класу. Фігугрка детально відтворена, та має 28 точоку артикуляції, з обладунками на плечі, й укомплектована епічною зброєю, інструментом для збирання, аксесуарами, та кодом для бонусного віртуального аксесуару Extra! Extra! Wrap. Офіційно ліцензований продукт Fortnite від Jazwares.
Особливості:
Особливості:
- Делюкс фігурка The Foundation (Dark) в колекційній упаковці преміум класу
- Рухомі частина тіла, 28 точок артикуляції
- Розширена комплектація
- Вікова категорія 8+
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Jazwares |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.16 кг |
| Вид | фігурка |
| Высота | 70 мм |
| Гарантія | 14 днів |
| Длина | 180 мм |
| Комплектация | Інструмент – 1 шт |
| Объем | 0.0028 м3 |
| Особенности | 28 точок артикуляції |
| Рекомендований вік | від 8 років |
| Розміри | 10 см висота |
| Тип | ігрові фігурки |
| Ширина | 220 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 495 ₴












