Колекційні фігурки Funko Pop виготовлені з міцного матеріалу - вінілу, що робить їх міцними і стійкими. Естетично виконана коробка з прозорим вікном робить їх чудовими на полицях і столах колекціонерів.
Аксесуари Funko — колекційні гаджети для любителів поп-культури. Це означає, що наша колекція з часом почне зростати в ціні. Виробник розробив упаковку таким чином, щоб фігурки, залишені всередині, виглядали дійсно красиво. Варто зберегти оригінальну коробку, тому що з часом найкраще збережені фігурки Funko стають раритетами, які шукають колекціонери.
Аксесуари Funko — колекційні гаджети для любителів поп-культури. Це означає, що наша колекція з часом почне зростати в ціні. Виробник розробив упаковку таким чином, щоб фігурки, залишені всередині, виглядали дійсно красиво. Варто зберегти оригінальну коробку, тому що з часом найкраще збережені фігурки Funko стають раритетами, які шукають колекціонери.
Подаруйте своєму другу-гіку радість або приєднайтеся до групи колекціонерів і поповніть свої колекції новими героями, створеними ентузіастами Funko!
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Funko |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.19 кг |
| Вид | фігурка |
| Высота | 90 мм |
| Длина | 160 мм |
| Количество | 1 шт. |
| Материал | Винил |
| Объем | 0.0017 м3 |
| Розміри | 10 см |
| Серия | Games: Pokemon |
| Тип | ігрові фігурки |
| Ширина | 120 мм |
| № фігурки | 864 |
Информация для заказа
- Цена: 799 ₴





