Дзеркало для макіяжу з яскравим підсвічуванням з 30 світлодіодів. Ідеальний аксесуар для ванної кімнати або туалетного столика. Має збільшену дзеркальну поверхнею і працює від мережі.
Основні характеристики:
Основні характеристики:
- Діаметр дзеркала: 17 см
- Яскраве підсвічування, 30 світлодіодів
- Високоякісна обробка під хром
- У поворотного дзеркала дві поверхні — звичайна і з 5-кратним збільшенням
- Прилад працює від електричної мережі
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Beurer |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.06 кг |
| Высота | 170 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 430 мм |
| Объем | 0.0219 м3 |
| Особенности | дві поверхні — звичайна і з 5-кратним збільшенням |
| Питание | Від електричної мережі |
| Подсветка | світлодіодне /30 світлодіодів |
| Тип | Дзеркало косметичне |
| Ширина | 300 мм |
Информация для заказа
- Цена: 4 419 ₴






