Косметичне дзеркало Бойрер з підсвічуванням і двома дзеркальними поверхнями. Стандартне дзеркало і з п'ятикратним збільшенням. Спрощує нанесення макіяжу і догляд за шкірою обличчя. Компактного розміру - діаметр 11 см. Яскраве підсвічування забезпечує максимально комфортне використання. Високоякісне хромоване покриття. Працює на батарейках - зручно використовувати в будь-якому місці, без шнура.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Beurer |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.66 кг |
| Высота | 120 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 220 мм |
| Объем | 0.0050 м3 |
| Особенности | дві поверхні — звичайна і з 5-кратним збільшенням |
| Питание | Батарейки /Пристрій працює від 3х батарейок ААА, які наявні в комплекті |
| Подсветка | світлодіодне /12 світлодіодів |
| Тип | Дзеркало косметичне |
| Ширина | 190 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 177 ₴





