


Beurer Дзеркало косметичне Beurer настільне, діаметр-13см, AААx4 в комплекті, сенс. керування, підсвічування,
- Нет в наличии
- Код: BS_55
2 742 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Поворотне косметичне дзеркало з підсвічуванням. Забезпечує гарне освітлення для створення макіяжу і якісного догляду за шкірою. Сенсорна кнопка плавно регулює інтенсивність світла.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Beurer |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.33 кг |
| Высота | 50 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 340 мм |
| Керування | Сенсорне |
| Объем | 0.0039 м3 |
| Особенности | дві поверхні — звичайна і з 7-кратним збільшенням |
| Питание | Батарейки /Пристрій працює від 4х батарейок ААА, які наявні в комплекті |
| Подсветка | світлодіодне /18 світлодіодів |
| Тип | Дзеркало косметичне |
| Ширина | 230 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 742 ₴



