Пориньте у швидкісну гонитву з цим іграшковим набором з поліцейською машиною для дітей віком від 6 років. Набір LEGO® City Переслідування маслкара на поліцейському автомобілі (60415) для хлопчиків і дівчаток включає крутий поліцейський перехоплювач і машину для втечі, а також мініфігурки поліціянта й злочинця для веселої сюжетної гри та розповіді історій. Цей поліцейський іграшковий набір для конструювання містить зручний ілюстрований посібник з інструкціями зі складання й покрокові цифрові інструкції в додатку LEGO Builder
Особливості:
Особливості:
Юні будівельники можуть розважатися завдяки цьому інтуїтивному будівельному помічнику
Додаток дозволяє візуалізувати моделі в 3D, відстежувати процес будування, досліджувати й зберігати віртуальні набори. Твоє місто
Жодних обмежень! Набори LEGO City — це ідеальний подарунок для будь-якої дитини, яка полюбляє ігри з уявою/
Багатофункціональні споруди, реалістичні транспортні засоби й персонажі, що дарують натхнення, дозволяють дітям досліджувати навколишній світ за допомогою історій та сценаріїв, які зображують життя у веселий та захопливий спосіб.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.35 кг |
| Вид | конструктор |
| Высота | 60 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 190 мм |
| З'єднання деталей | блочне |
| Количество деталей | 213 шт |
| Объем | 0.0030 м3 |
| Серія конструктора | LEGO City |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | Автомобіль |
| Тип игры | наземний транспорт |
| Ширина | 260 мм |
Информация для заказа
- Цена: 739 ₴










