Особливості:
До набору також входить місце проведення криміналістичної експертизи й квадроцикл шахраїв
Просто додайте мініфігурки двох поліцейських, науковця й двох шахраїв і поринайте в епічні пригоди!
Цей ігровий набір із серії поліцейських транспортних засобів LEGO City включає в себе покрокові роздруковані інструкції зі складання й 3D-інструкції в додатку LEGO Builder — цифровому будівельному помічнику з інтуїтивно зрозумілими інструментами масштабування й обертання, які дозволяють дітям візуалізувати моделі з усіх кутів під час будування. Твоє місто
Жодних обмежень! Набори LEGO City містять круті транспортні засоби, реалістичні споруди і кумедних персонажів, які надихають на творчі ігри без обмежень
Діти можуть поєднувати цей поліцейський набір з іншими з серії LEGO City (продаються окремо), аби поринути в безмежний світ гри.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.04 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | від 7 |
| Высота | 60 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 460 мм |
| Количество деталей | 674 шт |
| Объем | 0.0077 м3 |
| Серія конструктора | LEGO City |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | Грузовик |
| Тип игры | конструювання |
| Ширина | 280 мм |
- Цена: 2 199 ₴











