Надихайте на творчу гру з конструктором 3-в-1 LEGO® Creator Ретро фотокамера (31147) для хлопчиків і дівчаток віком від 8 років. Ця культова іграшкова камера має рухому частину об?єктива, кнопки на верхній панелі для фотографування, отвір ззаду для розміщення плівки у вигляді кубика й різнокольоровий текстильний ремінець для носіння
У набір також входять 6 наліпок, які діти можуть наклеїти на плівку, щоб представляти свої фотографії. Цей ретро набір 3-в-1 серії LEGO® Creator дає дітям можливість насолодитися трьома різними варіантами конструювання і гри з одних і тих самих кубиків.
У набір також входять 6 наліпок, які діти можуть наклеїти на плівку, щоб представляти свої фотографії. Цей ретро набір 3-в-1 серії LEGO® Creator дає дітям можливість насолодитися трьома різними варіантами конструювання і гри з одних і тих самих кубиків.
Малюки можуть створити дитячу іграшкову фотокамеру, а потім перетворити її на ретро відеокамеру або ретро телевізор із антеною.
Всі три іграшки стануть чудовими моделями для демонстрування, які діти зможуть розмістити на своїх полицях. Іграшки із серії LEGO Creator 3-в-1 — чудові дитячі подарунки із трьома різними моделями у кожному наборі.
Діти з радістю створюватимуть, перетворюватимуть і знову створюватимуть
Набори 3-в-1 пропонують широкий вибір моделей, що відповідають найбільшим дитячим захопленням, як-от надшвидкісні транспортні засоби, дивовижні тварини й деталізовані міські пейзажі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Возрастная группа | От 8 лет |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.40 кг |
| Вид | конструктор |
| Высота | 40 мм |
| Гарантія | 14 днів |
| Длина | 260 мм |
| Количество деталей | 261 шт |
| Объем | 0.0020 м3 |
| Особенности | 3 в 1 (три різні можливості для конструювання та гри з одним і тим же набором кубиків) |
| Розвиток | уява |
| Серія конструктора | LEGO Creator |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | фотоапарат |
| Тип игры | конструювання |
| Ширина | 190 мм |
Информация для заказа
- Цена: 749 ₴












