Кумедний конструктор LEGO® DREAMZzz™ за мотивами телесеріалу. Подаруйте дітям віком від 9 років шалену подорож у світ сновидінь завдяки конструктору LEGO® DREAMZzz™ Космічний автобус пана Оза (71460). За мотивами захопливого телесеріалу діти зможуть побудувати космічний автобус пана Оза й наповнити його мініфігурками важливих персонажів, зокрема Матео й пана Оза, які допоможуть врятувати світ сновидінь від банди страхітливих створінь.
Один космічний шатл, два способи будівництва Після того, як діти закінчать складати базовий шкільний автобус на космічному шатлі, вони можуть обрати власну пригоду, налаштувавши автобус завдяки ракетам і бластерам, або побудувавши величезну гармату, зоряний винищувач і мінізореліт, щоб супроводжувати його.
Один космічний шатл, два способи будівництва Після того, як діти закінчать складати базовий шкільний автобус на космічному шатлі, вони можуть обрати власну пригоду, налаштувавши автобус завдяки ракетам і бластерам, або побудувавши величезну гармату, зоряний винищувач і мінізореліт, щоб супроводжувати його.
Це означає вдвічі більше задоволення і часу для гри
Серед додаткових цікавих функцій: кабіна, що відчиняється, і задні вантажні рампи, а також обертові двигуни й бластери, що стріляють. Фантастичні мініфігурки Детальні мініфігурки пана Оза й Матео допоможуть втілити пригоду в життя.
Діти можуть помістити екіпаж в іграшковий зореліт і підготуватися до зльоту!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.36 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | від 9 |
| Высота | 60 мм |
| Гарантія | 14 днів |
| Длина | 280 мм |
| Количество деталей | 878 шт |
| Объем | 0.0091 м3 |
| Розвиток | уява |
| Серія конструктора | LEGO DREAMZZZ |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | космічний автобус |
| Тип игры | конструювання |
| Ширина | 540 мм |
Информация для заказа
- Цена: 4 249 ₴











