Надихайтеся фантастичними пригодами за кермом з набором LEGO® Friends Електромобіль і зарядний пристрій (42609) для дівчаток, хлопчиків і дітей віком від 6 років. У цей конструктор входить іграшкова зарядна станція, два персонажі, аксесуари й фігурка собаки. Діти можуть розповісти історію про те, як Зак і Нова насолоджуються спільним обідом на сонячній зарядній станції
Вони можуть під?єднати автомобіль до зарядної станції за допомогою насадки
У машині є сидіння для мініляльок, а також місце для собаки Зака, Данго
Вони можуть під?єднати автомобіль до зарядної станції за допомогою насадки
У машині є сидіння для мініляльок, а також місце для собаки Зака, Данго
Він також має відкритий капот з місцем для зберігання аксесуарів
На зарядній станції є стіл і два стільці, де Зак і Нова можуть насолоджуватися пікніком, а також миски з їжею і водою для Данго. Цей дитячий конструктор стане веселою іграшкою або подарунком з особливої нагоди для дітей, які обожнюють сюжетні пригоди
Дозвольте додатку LEGO® Builder стати провідником вашої дитини в зрозумілій будівельній пригоді, дозволяючи їй масштабувати й обертати моделі у 3D, зберігати набори й відстежувати їхній прогрес.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.26 кг |
| Вид | конструктор |
| Высота | 60 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 140 мм |
| Количество деталей | 170 шт |
| Объем | 0.0022 м3 |
| Розвиток | увага |
| Серія конструктора | LEGO Friends |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | електромобіль і зарядний пристрій |
| Тип игры | наземний транспорт |
| Ширина | 260 мм |
Информация для заказа
- Цена: 579 ₴











