Надихайте юних дослідників вивчати космічний простір за допомогою набору LEGO® Friends Космічна база на Марсі і ракета (42605) для дітей, дівчаток і хлопчиків, віком від 8 років. До набору входять три мініляльки й фігурка кота, а також ракета, дослідницький марсохід, модульна дослідницька база й наукові іграшкові аксесуари. Цей дитячий конструктор — чудовий подарунок до дня народження для майбутніх космічних мандрівників, які люблять науку й технології
Діти можуть уявити життя на Марсі, будуючи ракету і направляючи персонажів на дослідницьку базу.
Діти можуть уявити життя на Марсі, будуючи ракету і направляючи персонажів на дослідницьку базу.
Модульна конструкція дає дітям змогу переставляти різні капсули, щоб налаштувати конструкцію.
У кабінах є різні місця для проведення наукових дослідів, спілкування, вирощування їжі й відпочинку.
Існує багато іграшкових аксесуарів і деталей для сюжетної гри, включно з марсоходом, дроном і науковими інструментами. Цей набір має спеціальну деталь космічного повітряного шлюзу, щоб діти могли поєднувати інші сумісні набори LEGO на космічну тематику для ще більших космічних пригод (продаються окремо).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Возрастная группа | От 8 лет |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.43 кг |
| Вид | конструктор |
| Высота | 70 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 540 мм |
| Количество деталей | 981 шт |
| Объем | 0.0106 м3 |
| Розвиток | уява |
| Серія конструктора | LEGO Friends |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | космічна база на Марсі і ракета |
| Тип игры | конструювання |
| Ширина | 280 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 699 ₴












