Розпочинайте творчу гру в шопінг із ігровим набором LEGO® Friends Торговельний центр у Хартлейк-Сіті (42604) для дітей віком від 8 років. Ця дитяча іграшка містить сім персонажів, які надихають на творчі сюжетні ігри й допомагають дітям розвивати соціальні навички. На дітей чекає багато відкриттів, доки вони збиратимуть три поверхи торговельного центру з магазинами косметики, іграшок, відеоігор, квітів і спорядження для відпочинку на природі
І це лише початок! Цей конструктор має безліч функцій, які допоможуть дітям розвивати дружбу, допомагаючи персонажам досліджувати магазини й обирати улюблені речі. Ця іграшка має реальні деталі торговельного центру, які потішать маленьких покупців: ресторан локшини, кіоск з морозивом, банкомат, водоспад і ставок
І це лише початок! Цей конструктор має безліч функцій, які допоможуть дітям розвивати дружбу, допомагаючи персонажам досліджувати магазини й обирати улюблені речі. Ця іграшка має реальні деталі торговельного центру, які потішать маленьких покупців: ресторан локшини, кіоск з морозивом, банкомат, водоспад і ставок
Діти можуть повертати ручку, щоб керувати ескалаторами й перевозити персонажів між поверхами.
Екстер'єр торговельного центру чудово виглядатиме в дитячій кімнаті.
Розгорніть його, щоб дати доступ до деталей інтер'єру з легким доступом, щоб діти могли насолоджуватися грою із власним творінням.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Возрастная группа | От 8 лет |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.15 кг |
| Вид | конструктор |
| Высота | 90 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 480 мм |
| Количество деталей | 1237 шт |
| Объем | 0.0164 м3 |
| Розвиток | уява |
| Серія конструктора | LEGO Friends |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | торговельний центр |
| Тип игры | будівництво |
| Ширина | 380 мм |
Информация для заказа
- Цена: 4 999 ₴












