Юні шанувальники віком від 4 років можуть доглядати за дитинчатами динозаврів і гратися з ними, одночасно навчаючись будувати, за допомогою цього набору LEGO® Jurassic World Центр порятунку малюків динозаврів (76963). Він включає в себе позашляховик і дослідницьку зону зі стіною печери, обидва з кубиками для початківців, а також станцію для годування
Дві мініфігурки, фігурки дитинчат анкілозавра, трицератопса й велоцираптора, а також маленький велоцираптор і дорослий птеранодон дозволяють дітям швидко розпочати гру. До цього набору з динозаврами LEGO додається інструкція з малюнками для дітей, які тільки-но вчаться читати.
Дві мініфігурки, фігурки дитинчат анкілозавра, трицератопса й велоцираптора, а також маленький велоцираптор і дорослий птеранодон дозволяють дітям швидко розпочати гру. До цього набору з динозаврами LEGO додається інструкція з малюнками для дітей, які тільки-но вчаться читати.
Для додаткових цифрових розваг додаток LEGO Builder має інтуїтивно зрозумілі інструменти масштабування й обертання, які допомагають хлопчикам і дівчаткам бачити свою модель під час конструювання. Набори LEGO Jurassic World для дітей від 4 років знайомлять дітей з улюбленими героями фільмів і серіалів, а також дарують веселих динозаврів.
До них входять спеціально розроблені кубики для початківців, тож навіть конструктори-новачки можуть створювати транспортні засоби, будівлі тощо з невеликою допомогою старших братів і сестер або дорослих.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Возрастная группа | От 4 лет |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.45 кг |
| Вид | конструктор |
| Высота | 60 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 260 мм |
| Объем | 0.0034 м3 |
| Розвиток | уява |
| Розміри | 139 см |
| Серія конструктора | Jurassic World |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | центр порятунку |
| Тип игры | конструювання |
| Ширина | 220 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 679 ₴











