Конструктор LEGO Ideas Фотоапарат Polaroid OneStep SX-70 стане найкращим подарунком для фотографів і любителів фотоапаратів. Збудуйте комплект Time-Zero Supercolor SX-70 Land Film, що містить 3 ілюстровані «фотографії», серед яких одна — винахідника Polaroid Едвіна Ленда.
Виберіть фотографію, завантажте її в камеру, натисніть червону кнопку спуску ув’язнення, і фотографія буде «надрукована», як справжня. Шукайте інструкції в коробці та в додатку LEGO Builder; вони слідкують вам на кожному кроці в цьому процесі вдумливого творчого будівництва.
Виберіть фотографію, завантажте її в камеру, натисніть червону кнопку спуску ув’язнення, і фотографія буде «надрукована», як справжня. Шукайте інструкції в коробці та в додатку LEGO Builder; вони слідкують вам на кожному кроці в цьому процесі вдумливого творчого будівництва.
Ця модель LEGO Ideas є частиною остаточно відібраної колекції високоякісних наборів LEGO для дорослих. Чим би ви не захоплювалися, на вас чекає цікавий об'єкт із конструювання. Рекомендовано для дітей віком від 18-ти років.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.89 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | 18 + |
| Высота | 60 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 380 мм |
| Количество деталей | 516 шт |
| Объем | 0.0059 м3 |
| Серія конструктора | LEGO Ideas |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | фотоапарат |
| Тип игры | конструювання |
| Ширина | 260 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 349 ₴












