Надихніть хлопчиків і дівчаток, які люблять динозаврів, або палеонтологів-початківців віком від 9 років цим набором LEGO® Jurassic World Скам'янілості динозаврів: череп тиранозавра (76964)
Перший набір зі «Світу Юрського періоду», створений для показу, містить череп із щелепою, що відкривається, підставку з інформаційною табличкою, прихований «бурштиновий» шматочок у задній частині моделі та «скам'янілий» відбиток стопи. Додаток LEGO Builder проведе вашого юного шанувальника динозаврів у інтуїтивно зрозумілу будівельну пригоду, дозволяючи збільшувати й обертати моделі в 3D, зберігати набори й відстежувати прогрес
Перший набір зі «Світу Юрського періоду», створений для показу, містить череп із щелепою, що відкривається, підставку з інформаційною табличкою, прихований «бурштиновий» шматочок у задній частині моделі та «скам'янілий» відбиток стопи. Додаток LEGO Builder проведе вашого юного шанувальника динозаврів у інтуїтивно зрозумілу будівельну пригоду, дозволяючи збільшувати й обертати моделі в 3D, зберігати набори й відстежувати прогрес
Можливо, під час будування вони відчують певний палеонтологічний азарт. Набори LEGO Jurassic World потішать шанувальників будь-якого віку, даруючи можливість відтворювати культові сцени з фільмів і мультсеріалів або просто збирати й демонструвати колекційні моделі, щоб продемонструвати своє захоплення.
Ці набори — веселі подарунки для любителів динозаврів і шанувальників різного віку.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.64 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | від 9 |
| Высота | 60 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 280 мм |
| Количество деталей | 577 шт |
| Объем | 0.0044 м3 |
| Серія конструктора | Jurassic World |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | Динозавр |
| Тип игры | конструювання |
| Ширина | 260 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 679 ₴








