Конструктор LEGO® Marvel Робот Бойової машини (76277) містить рухомого робота для дітей, хлопчиків і дівчаток віком від 6 років, а також шипові шутери й мініфігурку пілота. Грудна броня робота відкривається, надаючи доступ до кабіни для мініфігурки пілота Бойової машини
На спині є три шипові шутери, один на плечі й два на руках, а також коробка для зберігання додаткових боєприпасів.
На спині є три шипові шутери, один на плечі й два на руках, а також коробка для зберігання додаткових боєприпасів.
Ця рухома фігурка Marvel має з'єднані руки, ноги й долоні, тож шанувальники.
Бойової машини й бойових роботів можуть насолоджуватися нескінченними бойовими діями в реальних умовах.
Діти можуть розширити ігрові можливості ще більше, поєднавши цю іграшку з іншими фігурками LEGO Marvel (продаються окремо).
Якщо хочете додати цифрових розваг можна масштабувати й обертати моделі в 3D, а також відстежувати прогрес, використовуючи цікавий та інтуїтивний додаток LEGO Builder.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.16 кг |
| Вид | конструктор |
| Высота | 40 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 190 мм |
| Количество деталей | 154 шт |
| Объем | 0.0011 м3 |
| Розвиток | уява |
| Серія конструктора | LEGO Marvel |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | механічна броня |
| Тип игры | конструювання |
| Ширина | 140 мм |
Информация для заказа
- Цена: 589 ₴









